Finská půjčka

Finská půjčka – to je rychlá půjčka Ferratum

Jistě jste již někdy slyšeli o tzv. finských půjčkách. Jedná se o produkt, který k nám přišel ze severní Evropy a stal se i u nás velmi rychle oblíbeným druhem půjček. Reprezentantem těchto malých rychle realizovaných půjček je společnost Ferratum. Rychlá půjčka Ferratum slouží především těm, kteří rychle potřebují menší částku a budou ji v dohledné době schopni splatit. O rychlou půjčku Ferratum lze zažádat prostřednictvím SMS nebo online a její vyřízení je skutečně bleskové.

Hlavní výhodou rychlé půjčky Ferratum je rychlost

Potřebujete rychle zaplatit faktury a složenky, chybí vám peníze na nákup a do výplaty zbývá ještě několik dní? Pak můžete vyzkoušet právě rychlou půjčku Ferratum. Peníze získáte do několika hodin a v krátké době je zase splatíte. Právě proto, že vyřízení půjčky a poskytnutí peněz je tak rychlé a v tak krátké době nelze klienta důkladně prověřovat, jedná se pouze o půjčku na nízkou částku, do deseti tisíc korun. V krizové situaci dokáže rychlá půjčka Ferratum i v této výši opravdu pomoci.

Rychlá půjčka Ferratum s minimem dokladů

Pro vyplnění žádosti o rychlou půjčku Ferratum stačí odpovídající věk – od 21 do 75 let, vlastnictví bankovního účtu, občanský průkaz a bezdlužnost u společnosti Ferratum. Pak stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti nebo poslat svou žádost formou SMS. Poprvé lze zažádat jen o půjčku do tří tisíc korun, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto částku snížit. Po podání žádosti proběhne ověřovací proces. První půjčka bývá zpravidla bez navýšení a úroků, získáte ji tedy zdarma. Rychlou půjčku Ferratum je nutno splatit do 45 dní, počet dnů splatnosti si můžete nastavit sami.

Komu je rychlá půjčka Ferratum určena

rychlou půjčku Ferratum může požádat každý, kdo splňuje základní podmínky společnosti Ferratum. Půjčku tedy mohou získat i nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené nebo studenti a důchodci, tedy i lidé s malým příjmem nebo bez stálého příjmu. Rychlou půjčku Ferratum však nedostanou dlužníci, tedy lidé, kteří již měli se splácením půjček v minulosti problémy. Pokud však máte problém se splacením rychlé půjčky Ferratum, je možné prodloužit si dobu splatnosti. Za toto prodloužení je však potřeba zaplatit.

Author: admin