Jaké výhody nabízí půjčka na 3 měsíce?

Jednou z informací, která vás při sjednávání půjčky zajímá je i doba její splatnosti – ta se hodně liší. U bankovních společností si lze sjednat půjčky mnohem vyšší na mnohem delší dobu – i několik let. Zatímco nebankovní společnosti nabízejí jen pár tisícovek, tudíž je jejich doba splatnosti logicky nižší. U krátkodobých půjček je to obvykle pár týdnů až 1 měsíc. Jako velmi výhodná se tváří půjčka na 3 měsíce, kterou mimo jiné nabízí i nebankovní společnost Provident Financial s. r. o. Jmenuje se XS půjčka a je opravdu na 3 měsíce.

Půjčka na 3 měsíce může ulehčit vašemu rodinnému rozpočtu

Půjčka od Providentu – XS půjčka je výborným příkladem, jak může fungovat půjčka na 3 měsíce. Pro klienty je v mnoha ohledech výhodná, i přesto však má své mouchy. Výhodou XS půjčky je delší doba splácení, která je oproti běžným krátkodobým půjčkám prodloužená na 3 měsíce (obvykle je to pár týdnů, až měsíc). Další výhodou je, že i přes prodloužení doby splatnosti se rapidně nezvedá ani částka, kterou si můžete půjčit. U XS půjčky je to 2 000 – 15 000 Kč (ne víc). Tudíž je alespoň v jednom ohledu zajištěno bezpečnější a reálnější splácení. Další nespornou výhodou pro klienta je skutečnost, že si lze splátky rozdělit buď na měsíční nebo na týdenní. V případě týdenních splátek se bude jednat o opravdu nízké sumy, což je méně zatěžující pro klienta. Nevýhodou je pak o dost vyšší úrok a v případě společnosti Provident nízká schvalovatelnost půjčky.

Půjčku na 3 měsíce lze získat na účet i hotově

Je zcela běžné, že s tak širokou nabídkou finančních služeb úměrně roste i možnost volby pro klienta, zda si půjčku nechá poslat na účet nebo požádá o její vyplacení v hotovosti. Každý zájemce o půjčku by pak měl vědět, že hotovostní půjčky jsou u většiny nebankovních společností mnohem dražší než půjčky převodem na účet. Proto je dobré tuto možnost pořádně promyslet. Samozřejmě jako u každé půjčky je nutné myslet na včasné zaplacení splátek. Protože i na první pohled nevinně vypadající půjčka na 3 měsíce vás může dostat do maléru.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *