Úvěry pro problémové klienty

Úvěry pro problémové klienty od nebankovních institucí

Při žádosti o úvěr nevycházejí banky vstříc velkému množství klientů. Zvláště ti, kteří se prokázali jako problémoví klienti, nemají u bank žádnou šanci. Záznam v registru dlužníků, exekuce, nedostatečný nebo nepravidelný příjem jsou nejčastějším důvodem, proč tito lidé půjčku od banky nedostanou. Proto se takoví zájemci o půjčku obracejí do nebankovního sektoru, ale ani zde nemusejí být vždy úspěšní. V takovém případě je východiskem zaměření se na úvěry pro problémové klienty, kde se při půjčení nižších částek tyto problémy neřeší.

Bez potvrzení, bez zástavy a ručitele

Úvěry pro problémové klienty mohou být v různé výši. Nejméně komplikované jsou malé krátkodobé půjčky, u kterých není potřeba dokládat příjmy, poskytovat záruku a mnohdy nevadí ani záznam v registrech. Takových půjček je mnoho, stačí si jen vybrat. Úvěry pro problémové klienty lze většinou vyřídit online, vyplnit formulář žádosti a počkat buď na pokyny poskytovatele půjčky, nebo si nechat půjčku přímo vyřídit. Není potřeba docházet na pobočky s mnoha dokumenty, vše může proběhnout elektronicky, a žádost o půjčku může být rychleji vyřízena a schválena. Peníze lze získat obratem, ihned po schválení půjčky.

Úvěry pro problémové klienty mají mírná kritéria

Požadavky na případné zájemce o úvěry pro problémové klienty nejsou nijak náročné. Stačí odpovídající věk, doklady totožnosti a vlastnictví bankovního účtu. Úvěry pro problémové klienty mohu využít i ti, u kterých nelze prokázat příjem nebo je jejich příjem příliš nízký – podnikatelé, důchodci, matky na mateřské, studenti a podobně. Překážkou nemusí být ani záznam v registru dlužníků, k žadatelům se přistupuje velice individuálně. Úvěry pro problémové klienty jsou bezúčelové, finance je tedy možno použít zcela dle vlastního uvážení.

Nabídka úvěrů pro problémové klienty je široká

Úvěry pro problémové klienty mají snadné a rychlé vyřízení a jsou snadno dostupné. Stačí si najít půjčku s nejvhodnějšími podmínkami, vyplnit žádost, odeslat, počkat na vyhodnocení, potvrdit žádost a pak už jen očekávat peníze na účtu. Někdy může proběhnout ještě rozhovor s operátorem, aby mohly být upřesněny podmínky úvěru nebo ověřena žádost. Za výhodné a jednoduché podmínky se platí vyšším úrokem. Dobu splatnosti je většinou možno za poplatek ještě prodloužit.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *